Photo Studio Zweng logo PNG EN

Aktuálne workshopy:

Začíname!

1. január 2017

Foto štúdio Zweng

Akosi symbolicky, presne so začiatkom roka 2017, štartuje svoju prevádzku aj naše štúdio ZWENG.

 

Cesta k tomuto momentu nebola ľahká ani krátka. Bol začiatok roku 2016, keď sme sa traja nadšenci vizuálneho umenia rozhodli nájsť si priestor pre realizáciu našich kreatívnych nápadov. Z predpokladanej doby pár týždňov na výber priestoru a jeho úpravu sa stalo pár mesiacov, najmä vďaka neustálym novým nápadom a požiadavkám na funkcionalitu a dizajn priestoru.

 

Čo sme vo finále vytvorili spĺňa vysoké požiadavky pre profesionálnu prácu fotografov, ale aj iných kreatívcov so svojskou atmosférou, ktorá vás osloví ihneď po vstupe a ktorá dala priestoru aj samotný názov – cveng, priestor s cvengom...

 

Sme (až fanatickí) nadšenci fotografie, videa a výtvarného umenia. Náš priestor si nechceme nechať tak „klasicky“ iba pre seba, ale chceme sa oň podeliť s každým, kto má chuť tvoriť a chýba mu k tomu zázemie. Mnohí z vás to poznajú, nápadov plná hlava, ale nemáte k dispozícii tú správnu výbavu, priestor, alebo pravé počasie nepraje projektu.

 

Všetkým, ktorým chýba práve ten malý posledný krok k presadeniu svojho zámeru, môžu u nás nájsť vysokohodnotné útočisko.

Sme platforma, ktorá chce pomôcť amatérskym fotografom, hobby-fotografom a nadšencom výtvarného umenia, ale aj poskytnúť plnohodnotný servis pre profesionálov.

 

Želám štúdiu ZWENG dobrý štart, dobré svetlo, silnú atmosféru pre inšpiráciu a veľa uskutočnených kreatívnych projektov.

 

Foto štúdio Zweng
Appreture icon

Pozrite si našu kompletnú
ponuku služieb

Calendar icon

Vyberte si termín a príďte fotiť

Mail icon

Zavolajte nám

 

Napíšte nám